الفبای طراحی کدینگ حسابداری در موسسه خودآموز نیازدر صورتی که شرکتی تازه تاسیس و نوپا باشید ممکن است از همان ابتدای کار به دلیل محدود بودن بودجه اولیه و سرمایه کم امکان تهیه نسخه های جامع و معروف برنامه های حسابداری را نداشته باشید لذا کاکتوس بر آن شده است تا در حمایت به تشکیل این نهادها، نرم افزار های رایگان در زمینه های کاری مختلف ارائه دهد تا پاسخگوی نیاز های این شرکت ها تا زمان انتخاب نرم افزار اصلی باشد. ارسال اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی یکی از مهترین وظایف مودیان مالیاتی گروه حقیقی می باشد و تمامی اشخاص حقیقی که به نحوه ای درآمدی دارند و یا به صورت مشاغل حقیقی کار میکنند باید در پایان هر سال مالیاتی اظهارنامه خود را تا پایان خرداد ماه سال بعد تهیه و تنظیم و ارسال کنند. تعداد افراد شرکتکننده در جلسههای مصاحبه، در نهایت 30 نفر است که در دو گروه دقیق 15 نفری به شرح فوق در این پژوهش مشارکت و همکاری کردند. برای کنترل این مداخلهگر، نمونههای خیلی جوان از دایرۀ پژوهش حذف شدند و بازۀ سنی زنان مورد مصاحبه، در نهایت بین 30 تا 40 سال قرار گرفت. پیش از شروع مصاحبه، موضوع، هدف و کاربرد پژوهش برای یکایک مصاحبهشوندگان تشریح گردید و پرسشهای مصاحبه در اختیار آنها قرار گرفت تا از بروز ابهام، سوء برداشت و هرگونه انحرافی از اصل موضوع پیشگیری شود.


ما در بهترین سایت حسابداری ایران دور هم جمع شده ایم تا بهترین خدمات آموزش حسابداری را در قالب آموزش های رایگان و برگزاری دوره های آموزشی بازار کار در دسترس شما عزیزان قرار بدهیم. آموزش حسابداری و حسابرسی بصورت کاربردی ویژه بازار کار توسط کادر مجرب و متخصص شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن شامل آموزش حسابداری مالی، صنعتی، پیمانکاری و پیمانی، حقوق و دستمزد، بازرگانی، مالیاتی، حسابرسی، تحریر دفاتر، انبار و انبار گردانی، نرم افزار های حسابداری. شما با شرکت در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی نیاوران و کسب دانش و مهارت های اصولی و تخصصی علم حسابداری به صورت تئوری و عملی، می توانید پس از مدتی، به عنوان یک حسابدار متخصص و با دانش، با قدرت و اعتماد به نفس بالا، راهی بازار کار شوید. برای نزدیک شدن به این هدف بسته آموزش صفر تا صد حسابداری را طراحی و در اختیار علاقمندان به این حرفه پول ساز قرار داده ایم تا همراه با آموزش حسابداری بازار کار … 2. روش LIFO یا همان اولین صادره از آخرین وارده( Last in First out ) : در این الگوریتم فرض بر این است که جدیدترین کالاهای خریداری شده قبل از سایر کالاها به فروش و مصرف میرسد و بنابراین جریان خروج هزینه در این روش عکس جریان ورود هزینه است و از این رو مخارج رابطه نزدیکی با درآمدهای جاری دارند و اعمال این روش باعث تطابق مناسب هزینهها با درآمد میشود و در مواردی که قیمت ها روند صعودی دارند به کارگیری روش ذکر شده باعث بهبود جریان سود ناخالص به میزانی کمتر محاسبه و مالیات بر درآمد کمتری پرداخت شود که موجب بهبود وضعیت نقدینگی و گردش وجوه نقد می شود و ضمنا درآمد جاری با اقدام به بهای تمام شده نزدیک به قیمتهای جاری مقایسه میشود.


تلاش کنید حداقل در ماه یک روز در ساعات خاصی با حسابدار خود یا موسسه حسابداری که واحد مالی خود را برون سپاری کردید جلسه برگزار کنید در این جلسات تمام امور مالی یک ماه گذشته را با دقت و جزییات بررسی کنید و در مورد کم و کاستی پرداختی ها ، دریافتی ها و دستمزدها از حسابدار یا موسسه حسابداری سوال بپرسید. این دو عامل در مصاحبه به صورت جداگانه نیز بررسی شد. عامل انعطافپذیری نیز بهصورت جداگانه بررسی شد؛ در گروه اول، بیش از 86 درصد از زنان معتقدند، در کارشان انعطاف وجود ندارد و بیش از 53 درصد این عامل را بر تصمیم خود به خروج از حسابداری مؤثر میدانند. در این بخش از مطالعه میزان علاقهمندی پیشینی و پسینی مصاحبهشوندگان نسبت به مشاغل مختلف حسابداری، بررسی و تأثیر این علاقهمندیها بر تصمیم یا اقدام آنان به خروج از حسابداری ارزیابی میشود. خدامیپور و همکاران (1392) به بررسی تأثیر نرخ مؤثر مالیاتی بر سیاست تقسیم سود در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران پرداختند. در گروه دوم نیز 60 درصد بیان داشتند، شغل آنها بر تصمیم به مادر شدن و توسعۀ روابط شخصی و خانوادگیشان تأثیر گذاشته است (مشخصاً تأهل رایجترین وضعیت هر دو گروه است)؛ بنابراین استدلال میشود، توجه به نقش مادربودن بهصورت بالفعل و بالقوه، موجب بالارفتن سطح لازم و مورد توقع انعطافپذیری شده است.


این عوامل باعث می­شود وضعیت صندوق­ها به درستی منعکس نشود.این مسئله به خصوص برای سازمان تأمین اجتماعی مشکل­ساز است زیرا با توجه به عدم لحاظ نمودن حق­بیمه­های آتی در محاسبات اکچواری، پایداری سازمان تأمین اجتماعی مشخص نیست؛ در این خصوص پیشنهاد می­شود به منظور ارزیابی پایداری بلندمدت سازمان­ تأمین اجتماعیبا الگوگرفتن از گزارش­های سازمان تأمین اجتماعی آمریکا، گزارش­های مکمل در این زمینه ارائه شود. از جمله مفاهیمی است با کارکردهای بسیار که تعامل اجتماعی و فرهنگی میان افراد و حوزههای مختلف در محیط حسابداری را مورد توجه قرار میدهد، بایستی به گونهای تدوین گردد که قابلیت پیادهسازی و عملیاتی شدن را در مطالعههای میدانی فراهم آورد. خدمات وسیعی به صنوف مربوطه در اقصی نقاط کشور ارائه دهد و مراتب رضایتمندی کاربران خود را فراهم نماید. شش ماه پشتیبانی رایگان و ارائه نسخه تحت وب، از جمله خدمات طلوع می باشد. پیش بینی می شود در سال های آینده نیز استخدام در این شغل رشد خیلی خوبی داشته باشد. میانگین سنی گروه اول، 32 سال و 5 ماه و گروه دوم 33 سال و یک ماه است.


https://accniaz.com/الفبای-طراحی-کدینگ-حسابداری/[ بازدید : 313 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 21 اسفند 1400 ] [ 10:46 ] [ بلاگر ایرانی ]