فیلتر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۲۰ میکرون هلیکس


به دلیل وجود فشار بالا در سیستم مه پاش، شیلنگ های حامل آب بایستی در برابر فشار بالای آب مقاوم باشد و قادر باشند تا فشار حداکثر 200 بار کار کنند. مه پاش با فشار کاری پایین سیستم هایی هستند که با فشار کاری ۱ تا ۱۰ بار کار می کنند که با توجه به مدل آن ها کاربرد های مختلفی نیز دارند. توانایی بالای این دستگاه در شستشوی سطوح قابل شستشو با آب و سهولت کاربرد آن سبب شده است کاربرد دستگاه های واتر جت صنعتی به نحو قابل توجه گسترش یابد. کولرهای گازی صنعتی: این نوع از کولرها مخصوص مناطقی با آب و هوای شرجی هستند. این سیستم می تواند به یک خط لوله تامین آب متمرکز متصل شود یا آب را از بشکه بگیرد. برای تنظیم مدت زمان بین دو زمان آبیاری بر حسب ساعت می باشد.طور مثال اگر می خواهیم هر دوازده ساعت یکبار آبیاری صورت بگیرد، لازم است که این پیچ روی عدد 12 قرار بگیرد. یک بویلر یا آبگرمکن میتواند قبل یا بعد از پمپ قرار بگیرد. برتری دیگری که این سیستمهای مه پاش دارند “منبع آب” است، زیرا در این سیستمها منبع آب میتواند هر چیزی باشد و برای سیستم فرقی ندارد که آب را از کجا بگیرد؛ میتواند شیر آب، یا تانکر و منبع آب، برکه و…

پمپ کارواش: وسیلهای که با ایجاد مکش قوی، فشار آب ورودی را تا چند ده برابر افزایش داده و آنرا به سمت شلنگ و لانس، هدایت میکند. علاوه بر این ، با نصب این سیستم در پیرامون استخر یا درون پارک آبی ، می توان به فضایی از رویا و ترس دست یافت. با استفاده از این سیستم می توان تونل های مه آلود را در استخرها ایجاد کرد. محصولات ارائه شده توسط ما با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در دسترس شما قرار دارند. تایمر آبیاری دیجیتال ورسک کنترلر آبیاری جهت هوشمند سازی فرایند آبیاری مورد استفاده قرار میگیرد شیرهای تایمر دار از تکنیک سولنوئید برای باز و بسته شدن دقیق استفاده میکنند. آبپاش با نازل نیز در زیر زمین قرار دارد. به این ترتیب که با ریختن عطر یا گلاب در مخزن اسپری ، محیط به لطف این سیستم معطر شده و علاوه بر طراوت و رطوبت به محیط ، فضایی عطرآگین ایجاد کرد.

الکتروموتور نصب شده روی این پمپ مه پاش گلخانه از نوع موتوژن است اگر فشار پشت نازل های دستگاه مه پاش باغی به اندازه ی کافی نباشد ذرات به اندازه کافی پودر نشده و درشت بوده و ایجاد خیسی می کند. این سیستم مه پاش در ارتفاع نصب شده است که علاوه بر تامین رطوبت محیط و دمای تهویه مطبوع ، بستر محل پرندگان را مرطوب نمی کند. دستگاه های کارواش فشار قوی الکتریکی صدای کمتری تولید میکنند و آلودگی خاصی ایجاد نمی کنند. به عنوان مثال، آبیاری را در نظر بگیرید: حتی اگر دفتر آسمانی ابرهای بارانی را با منظمی رشک برانگیز به سایت شما ارسال کند، کاشت های گلخانه ای بدون کمک شما باز هم نمی توانند مست شوند. در این حالت از یک کنترلر با تایمر استفاده می شود که با آن حتی می توانید زمان دقیق آبیاری را تنظیم کنید.با دانستن اینکه چنین سیستمی چگونه کار می کند، می توانید طبق همان اصل، سیستم های خود آبیاری را با دستان خود مونتاژ کنید. لنس های تلسکوپی، زیر شویی، دوتایی و قابل تنظیم چند کاره از جمله تجهیزات واترجت ها و تجیهزات فشار قوی کارواش ها هستند.

تایمر آبیاری نیمه اتومات توسط شما تنظیم میشود و در زمان تعیین شده مجرای آب را باز میکند تا آبیاری صورت گیرد و در زمان تعیین شده آب را قطع مینماید. در این نوشته تلاش کردیم تمام تایمر های نام آشنا و شناخته شده را به معرفی کنیم تا بهتر بتوانید برای خرید تایمر آبیاری تصمیم گیری کنید. هر کانال دارای دو برنامه ریزی آبیاری است که یکی در تعداد دفعات آبیاری که بین یک ساعت تا یک هفته است و دیگری در زمان آبیاری که بین یک تا ۱۲۰ دقیقه می باشد. بنابراین مطمئن باشید که بیشتر تایمرهای آبیاری بالا نیاز آبیاری گیاه شما را برآورده خواهند کرد. بنابراین نیاز به دستگاهی دارند که این کار را به صورت خودکار انجام دهد. سیستم آبیاری بارانی را می توان به روش هوا یا زیر خاک انجام داد. نصب مه پاش درگاو داری، مناسبترین روش برای مرطوب سازی و همچنین خنک کننده محیط گاوداری می باشد. مه پاش گلخانه ای: در گلخانه ها عموماً از سیستم مه پاش برای حفظ دمای محیط گلخانه مجهز به تهویه مطبوع و همچنین خنک کردن و کاهش دمای گلخانه استفاده می شود. بسته به نوع گیاه گلخانه ای ، این سیستم مه پاش می تواند بالاتر از سطح گیاه نصب شده و مه تولید کند یا در کنار پای گلدان ها نصب شود.

https://abniro.com/azud/


[ بازدید : 133 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 27 فروردين 1401 ] [ 19:03 ] [ بلاگر ایرانی ]