چگونه نتایج جستجوی گوگل را ببینم؟سئو چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

ممکن است شما مفهوم سئو را بدانید یا ندانید، اما تیم آی آر اجتماعی موظف است از همان ابتدا مفهوم سئو را برای شما توضیح دهد.

اگر وب سایت دارید، شاید متوجه شده باشید که تعداد بازدید از وب سایت شما کم است و برای افزایش بازدید راهکارهایی اندیشیده اید. بازدید از وب سایت شما به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه به شرح هر یک از آنها می پردازیم.

همچنین استفاده از مشاور سئو نشنت را برای دریافت مشاور سئوی متخصص توصیه می کنیم.

https://irsocial.net/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85%D8%9F/

بازدید مستقیم دریافت کنید

این نوع ترافیک زمانی اتفاق می افتد که کاربران نام و برند شما را به خاطر بسپارند. ناامید نشوید، به طور کلی، در این مورد، کاربر مرورگر را باز می کند. آدرس سایت خود را وارد کنید. و به آن سایت متصل شوید. هیچ رابطی بین کاربر و سایت شما وجود ندارد.

از طریق تبلیغات ترافیک دریافت کنید

در یک سیستم تبلیغاتی، خدمات تبلیغاتی با پرداخت هزینه شروع به تبلیغ وب سایت شما در وب سایت ها یا صفحات دیگر می کنند. در عوض، اینها خدمات واسطه ای برای معرفی شما به کاربران هستند. یکی از معایب این روش هزینه آن است. عیب دیگر این است که زیاد است. این بدان معناست که این تبلیغات برای همه افراد و کاربران هدف قرار نخواهد گرفت و اگر در بخش های خاصی کار می کنید، ممکن است این روش بازاریابی برای شما مناسب نباشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت در گوگل و موتورهای جستجو

سئو (بهبود رتبه وب سایت در گوگل)

این همان چیزی است که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

وقتی به دنبال چیزی آنلاین هستید، البته ابتدا آن را در گوگل جستجو می کنید. افزایش جایگاه سایت شما در گوگل بسیار مهم است زیرا کاربران می توانند سایت شما را در رده های بالای گوگل مشاهده کنند که در جستجوی خدمات مشابه شما هستند. حال، چگونه می توانید رتبه بالایی در گوگل کسب کنید؟

عوامل زیادی در افزایش رتبه وب سایت و به عبارتی بهبود سئوی وب سایت دخیل هستند که باید برای هر وب سایت جداگانه بررسی و اعمال شود. سئوی وب سایت به موارد زیادی بستگی دارد، از جمله موضوع وب سایت و میزان تقاضا برای خدمات یا محصولات. همچنین منحصر به فرد بودن محتوایی که در وب سایت خود قرار می دهید و مواردی از این دست از جمله عوامل کلیدی هستند. سئو فاکتورهای زیادی را در بر می گیرد و برای افزایش رتبه شما باید تمام این عوامل را تا حد امکان در نظر گرفت.

به یاد داشته باشید که سئو مهم ترین، ارزان ترین و پایدارترین راه تبلیغات یک وب سایت است.

از کجا شروع کنیم؟

برای افزایش رتبه صفحات خود در گوگل باید این کار را به متخصصان این حوزه بسپارید تا هر مرحله به صورت هدفمند و اصولی انجام شود.

روش تئو

سئو کلاه سفید

این روش ابتدایی ترین روش برای رتبه بندی وب سایت شماست. به این ترتیب زمان نسبتاً طولانی برای بهبود کیفیت سایت طول می کشد.

سئو کلاه سیاه

به این ترتیب وب سایت در سریع ترین زمان ممکن رتبه را افزایش می دهد، اما این افزایش رتبه پایدار نخواهد بود و خیلی سریع از نتایج حذف می شود، زیرا روش کلاه سیاه به راحتی توسط گوگل قابل تشخیص است و وب سایت مورد نظر جریمه شود . به همین دلیل از این روش معمولا استفاده نمی شود.

سئو کلاه خاکستری

این روش ترکیبی از دو روش قبلی است. اکثر سئوکاران به خصوص در ایران از این روش برای افزایش رتبه سایت در گوگل استفاده می کنند. اگر این روش به درستی انجام شود منجر به افزایش رتبه سایت برای مدت قابل قبولی می شود و این رتبه در پایدارترین حالت خواهد بود.

اگر می خواهید طراحی سایت یا سئو سایت خود را به کارشناسان IR اجتماعی بسپارید، از صفحه سئوی وب سایت ما دیدن کنید.


[ بازدید : 99 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ چهارشنبه 30 آذر 1401 ] [ 11:31 ] [ بلاگر ایرانی ]