بهبود خدمات مشتریان در سالن های زیبایی و آرایشگاه


آیا به فکر بهبود خدمات مشتریان در آرایشگاه خود هستید؟ در اینجا بهترین مشاوران سالن های زیبایی را دریافت می کنید. با کمک این نکات می توانید کسب و کار خود را متحول کنید.

بهبود خدمات مشتری در مشاغل خدماتی (به عنوان مثال سالن های مو، سالن های زیبایی) بسیار مهم است. خدمات ویژه شما چیزی است که مشتریان را به سالن شما باز می گرداند و مشتریان را به سالن شما جذب می کند.

سالن و سالن زیبایی شما را بر اساس کیفیت خدماتی که ارائه می دهید ارزیابی می کند. اگر با خدمات مشتری عالی یک تجربه عالی برای مشتری ایجاد کنید، مشتریان همچنان به سالن شما می آیند. در غیر این صورت پس از یک بار مراجعه ناپدید می شود.

اگر بخواهیم بهترین مشاور سالن زیبایی را به شما معرفی کنیم، باید به شما بگوییم که بهترین خدمات مشتری راز افزایش درآمد آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است. این امر تا حد زیادی تحت تأثیر نحوه هدایت مشتریان در سالن های زیبایی است. اما یک سالن و کلینیک زیبایی درجه یک چگونه باید باشد؟ چند راه برای بهبود خدمات مشتری در آرایشگاه چیست؟

راه های بهبود خدمات مشتری در سالن ها

1. از نرم افزار CRM برای برنامه ریزی قرار ملاقات ها و یادآوری ها استفاده کنید

نکته مهم در خدمات مشتریان سالن زیبایی استفاده از نرم افزارهای مرتبط با نوع کسب و کار است. تجربه مشتری با یک جلسه ساده شروع می شود. با ارسال خودکار ایمیل و پیامک با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، قرار ملاقات ها را به مشتریان یادآوری کنید. در صورت تاخیر غیرمنتظره با مشتری تماس بگیرید و تغییر اقامتگاه سالن را به او اطلاع دهید.

2. همیشه لبخند بزنید

در تبلیغات سالن به انرژی مثبتی که مغز از لبخند زدن دریافت می کند توجه کنید تا مشتریان را خوشحال کند. با یک لبخند گرم، دست دادن و تماس چشمی از مشتریان به گرمی استقبال کنید. وقتی شما دوستانه و صمیمی باشید، مشتریان در سالن شما احساس خوشحالی و راحتی می کنند. و البته به خاطر این احساس، او دوباره به سالن شما خواهد آمد. با مشتریان مانند مهمان رفتار کنید. در حالی که منتظر هستند، یک مجله زیبایی به آنها بدهید. همچنین، یک محل انتظار برای ایستگاه های شارژ تلفن همراه بگذارید. بعد از اتمام کار، چهره خوشحال مشتری را دیدم.

3. خدمت رسانی به مشتریان با نوشیدنی های مختلف

ما به شما به عنوان بهترین مشاور سالن زیبایی، نوشیدنی را در انتظار مشتریان سرو کنید. فقط گزینه ها را پیشنهاد نکنید. به عنوان مثال، به مشتریان اجازه دهید قهوه، چای، نسکافه، آب میوه و غیره را انتخاب کنند.

4. نصیحت کنید

هماهنگی رنگ مو و سبک آرایش به جزئیات چهره و سبک زندگی مشتری مربوط می شود. اگر این نکات را به درستی رعایت کنید، مشتریان خوشحالی خواهید داشت. برای ارائه بهترین مشاوره و جلب رضایت مشتریان خود، توصیه می کنیم از آنها در مورد زندگی روزمره خود سوال کنید. از این اطلاعات برای ارائه پیشنهاد استفاده کنید. مثلاً بگویید: «از آنجایی که صبح وقت خیلی کمی برای آرایش مو دارید، این مدل را توصیه می کنم». یا "حالا که خیلی در مورد خشک کردن مشوش نیستید، من این مدل مو را توصیه می کنم که انجام آن واقعاً آسان است."

یا اگر مشتری مشکلی دارد (مثل موهای خیلی خشک) و محصولات زیادی را امتحان کرده اما هنوز راضی نیست، بهترین راه حل را پیشنهاد دهید. این چیزهای کوچک است که باعث می شود سالن شما از بقیه متمایز شود و آن را به یک تجربه عالی برای مشتری تبدیل کند.

مشاوره کیفیت خدمات آرایشگاهی را بهبود می بخشد و تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد.

5. روی مشتریان تکراری تمرکز کنید.

قبل از اینکه مشتریان بیش از یک بار به سالن شما بیایند، سابقه خدماتی را که در CRM ارائه می‌دهید بررسی کنید. به یادداشت هایی که دفعه قبل درباره او نوشتید نگاهی بیندازید تا همه چیز را به خاطر بسپارید. نظر آنها را در مورد مدل موهای قبلی بپرسید. اگر به فکر تغییر مدل یا رنگ مو و رنگ لاک خود هستند، مقالات ناخن، روزنامه و آلبوم های کوتاه و رنگ مو به آنها بدهید و تصمیم راحت تری برای آنها بگیرید. این یک تجربه شخصی است و نشان می دهد که شما به مشتری اهمیت می دهید. مشتریان این روش را دوست دارند.

نکته مهم در مشاوره دادن به بهترین سالن زیبایی تهران ثبت و استفاده از کوچکترین موارد در مورد مشتری است. صحبت در مورد این موارد بر مشتریان تأثیر می گذارد. صحبت در مورد مواردی مانند تغییر شغل، تولد، ترفیع شغلی، عروسی، سالگرد ازدواج و تعطیلات اخیرشان حس خاصی را در آنها ایجاد می کند. یک رابطه شخصی با مشتریان باعث می شود که مشتریان برگردند.


6. از آلبوم رد شوید

ارائه آلبومی از کارهای قبلی که انجام داده‌اید، ناخودآگاه مشتریان را وسوسه می‌کند تا خدمات گران‌تری را درخواست کنند. اگر مشتری بلاتکلیف است، او را به انتخاب و تصمیم گیری تشویق کنید. مثلا یکی از ناخن هایشان را جلا دهید یا چشمانشان را تزئین کنید. این تست های کوچک باعث افزایش فروش شما و جلب رضایت مشتری می شود.

7. مشتریان را با نام تماس بگیرید.

صدا زدن افراد با نام کوچک باعث می شود احساس بهتری داشته باشند. بنابراین نام مشتریان را به خاطر بسپارید و آنها را با نام خطاب کنید. این مشکل ساده تاثیر زیادی در بهبود خدمات مشتریان در سالن های زیبایی دارد. تمرکز و صداقت شما را نشان می دهد.

8. در انتخاب کلمات دقت کنید

بازخورد کارمندان با مشتریان همراه است و می تواند یک تجربه خوب یا بد ایجاد کند. به جای استفاده از جملات منفی مانند «ما نمی توانیم»، «این در سیاست تجاری ما نیست» یا «نخواهیم کرد» از جملات مثبت استفاده کنید. برای خوشحال کردن مشتریان، مهم است که به طور فعال با آنها صحبت کنید. در واقع یکی از نکات مهم در ارائه خدمات به مشتریان در سالن زیبایی «صحبت کردن با آنها» است.

9. اطلاعات شخصی مشتری را وارد کنید.

برای حفظ مشتریان و افزایش درآمد سالن، اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل مشتریان، آدرس منزل، شماره تلفن و تاریخ تولد را ثبت کنید. از این اطلاعات برای ارسال پیام های شخصی به مشتریان (به عنوان مثال، یادآوری اینکه یک ماه از آخرین خدمات ناخن آنها گذشته است) و تولدت مبارک استفاده کنید. اگر مشتریان مدت زیادی طول می کشد تا به سالن شما برگردند، برای آنها پیامی بفرستید "دلمان برای شما تنگ شده است" و آنها را تشویق کنید تا با تخفیف ویژه خدماتی مانند اسکراب نمک دریا به آنجا برگردند. ارتباط مداوم به تقویت روابط و معروف شدن سالن شما کمک می کند.

10. از مشتری قدردانی کنید

ما به عنوان بهترین مشاور سالن های زیبایی به شما می گوییم که همه دوست دارند مورد تحسین قرار گیرند. تعریف و تمجید از مشتریان به آنها احساس خوبی می دهد. سپس وقت شناسی، لباس، شخصیت یا استعدادهای او را تکمیل کنید. پس از ارائه خدمات و تغییر ظاهر، می توانید آنها را دوباره تعریف کنید.

11. روی مهارت های خود کار کنید.

هر چه ماهرتر و نوآورتر باشید، احتمال اینکه مشتریان به سالن شما بیایند بیشتر می شود. کارکنان را به کلاس های آموزشی بفرستید تا مهارت های ضروری را در تمام زمینه های آرایش و زیبایی کسب کنند.

12. از مشتریان خود قدردانی کنید.

مشتریان در اوقات فراغت خود به سالن شما می آیند. با چیزهای کوچک آن را به یک روز فراموش نشدنی تبدیل کنید. به عنوان مثال، تکنیک های کوچک (مانند ترفندهای فیلمبرداری و ترفندهای ساده آرایش مو و اسپری مو) را آموزش دهید. این شما را بالاتر از سایر سالن ها و آرایشگاه ها قرار می دهد و به اولین انتخاب مشتریان تبدیل می شوید.

به وضعیت روحی مشتری توجه کنید. اگر مشتری نمی خواهد صحبت کند، او را مجبور به صحبت نکنید. برخی از مشتریان برای استراحت به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. باید به آنها احترام گذاشت.

13. مراقب محیط سالن باشید

به رنگ و نور توجه کنید. برای ایجاد فضایی دلپذیر، موسیقی ملایمی را در اتاق نشیمن پخش کنید. به تهویه مطبوع توجه کنید.

بسیار مهم است که مشتریان هنگام بازدید از سالن شما احساس راحتی و آرامش داشته باشند. برای اطمینان از این امر، سعی کنید حریم خصوصی آنها را در نظر بگیرید. یک اتاق ماساژ، سونا یا اتاق برنزه با خلوت کامل ایجاد کنید. به این ترتیب اعتماد مشتری به شما افزایش می یابد.

14. از مشتریان بازخورد بخواهید

تا جایی که می توانید نظر مشتری را در مورد انجام کار جویا شوید. مخصوصا در وسط سرو و اتمام. به طور غیرمستقیم از آنها بپرسید که چه بخشی از شغل را بیشتر دوست داشتند یا از خدماتی که از آن ناراضی بودند. بر اساس این بازخورد، برنامه ریزی فوری برای بهبود وضعیت و ایجاد تغییرات در صورت لزوم انجام دهید.


[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 30 بهمن 1402 ] [ 16:41 ] [ بلاگر ایرانی ]

آهنگ جدید مهراد جم به نام «مگه میشه»


متن آهنگ مهراد جم مگه میشه

مگه میشه یکیو دوسش داشته باشی برات مهم نباشه…❤️


مگه میشه بتونی ازش جدا شی، که غمش غمت نباشه…💔


اگه میشه تو خودت کنارم باش بذار به همه بگم دیدین هوامو داشت…❤️


اگه میشه یه جوری طرفم باش، که بگم ارزش داشت بمونم پاش…❤️


هرجا پیشت نبودم، خالی کن جامو خودت…💔


نکنه یادم نیفتی وقتی پر باشه دورت


آخه مگه میشه، چشام از دیدنت سیر شه…❤️


یکم دیگه بمون بذار، اصلا دیر شه💔


کاش بشه یه روز بیاد بیای دیگه نری…


مگه نمیدونی من دلم تنگ میشه برات…💔


https://musicdel.ir/single-tracks/298496/


[ بازدید : 10 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 28 بهمن 1402 ] [ 10:01 ] [ بلاگر ایرانی ]

راهنمای ساده برای شناخت موتورهای دیزلیبه گزارش سایت ایران آبزرور؛ دیزل ژنراتورها یک انتخاب محبوب برای برق پشتیبان اضطراری، پروژه‌ها در مکان‌های دور، یا استفاده پشتیبان در کشتی‌های دریایی مانند کشتی‌های بزرگ و کشتی‌های باری هستند. به گونه ای طراحی شده است که قوی و کارآمد باشد. دیزل ژنراتورها به دلیل دوام و تطبیق پذیری برای پروژه ها در هر شکل و اندازه شناخته شده اند.
https://www.didbaniran.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-108/177014-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7دیزل ژنراتورها چگونه کار می کنند؟

دیزل ژنراتورها دستگاه هایی هستند که با ترکیب یک موتور دیزلی با یک ژنراتور برق تولید برق می کنند. موتور دیزل هوا را فشرده می کند و سوخت را می سوزاند که انرژی مکانیکی تولید می کند که میل لنگ ژنراتور را می چرخاند. این چرخش باعث ایجاد بارهای الکتریکی در سیم و تولید الکتریسیته می شود.

قطعات اصلی یک دیزل ژنراتور شامل موتور، دینام، سیستم سوخت رسانی، تنظیم کننده ولتاژ، سیستم خنک کننده و سیستم اگزوز می باشد.

یک موتور وظیفه تولید انرژی مکانیکی با سوزاندن سوخت دیزل را بر عهده دارد.

یک دینام این انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند.

سیستم سوخت، سوخت را ذخیره و به موتور می رساند.

یک تنظیم کننده ولتاژ ولتاژ ثابتی را از ژنراتور حفظ می کند.

سیستم خنک کننده دمای موتور و دینام را تنظیم می کند.

سیستم اگزوز محصولات جانبی احتراق را حذف می کند.

کاربردهای مختلف دیزل ژنراتورها

دیزل ژنراتورها ماشین های همه کاره ای هستند که می توانند در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند. در اینجا برخی از رایج ترین کاربردهای دیزل ژنراتور آورده شده است:

برق پشتیبان: دیزل ژنراتورها اغلب به عنوان منبع تغذیه پشتیبان در صورت قطع برق استفاده می شوند. اغلب در بیمارستان ها، مراکز داده و سایر امکانات حیاتی که نیاز به برق دارند استفاده می شود.

سایت های ساختمانی: از دیزل ژنراتورها برای برق انداختن ابزارها و تجهیزات در سایت های ساختمانی که به شبکه برق دسترسی ندارند استفاده می شود.

مکان های از راه دور: موتورهای دیزلی در مکان های دورافتاده که دسترسی به برق وجود ندارد استفاده می شود. این عمدتا در حفاری، چاه های نفت و سایر سایت های صنعتی دور از دسترس استفاده می شود.

کشتی ها: دیزل ژنراتورها در کشتی هایی مانند کشتی ها و کشتی های باری برای تامین برق برای روشنایی، ناوبری و سایر سیستم ها استفاده می شوند.

کشاورزی: ​​دیزل ژنراتورها در کشاورزی برای تامین برق سیستم های آبیاری، خشک کن غلات و سایر تجهیزات استفاده می شوند.

رویدادها: از دیزل ژنراتورها برای تامین انرژی رویدادهای فضای باز مانند کنسرت ها، جشنواره ها و نمایشگاه ها استفاده می شود.

استفاده نظامی: ژنراتورهای دیزلی توسط ارتش برای تامین برق در میدان استفاده می شود. آنها اغلب در مکان های دور که در آن دسترسی به شبکه برق وجود ندارد استفاده می شود.

ارتباط: ژنراتورهای خورشیدی برای تامین برق پشتیبان تلفن های همراه و سایر وسایل ارتباطی استفاده می شوند.

معدن: دیزل ژنراتورها در صنعت معدن برای تامین انرژی تجهیزات و ماشین آلات استفاده می شوند.

ساخت و ساز: از دیزل ژنراتورها در ساخت و ساز برای تامین برق پشتیبان در مواقع اضطراری استفاده می شود.

چرا دیزل ژنراتورها به ژنراتورهای بنزینی ترجیح داده می شوند؟

ژنراتورهای دیزلی به دلایل مختلفی نسبت به ژنراتورهای بنزینی ارجحیت دارند. گازوئیل بسیار کمتر از بنزین می سوزد که باعث کاهش تولید گرما و در نتیجه کاهش بار موتور می شود. این امر باعث می شود که ژنراتورهای دیزلی کارآمدتر از ژنراتورهای بنزینی باشند، عمر مفید بیشتری داشته باشند و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری داشته باشند.

دیزل ژنراتورها همچنین به دلیل عمر طولانی، نگهداری کمتر و دوام بهتر شناخته شده اند. سوخت دیزل نسبت به بنزین کمتر قابل اشتعال است و همین امر استفاده از دیزل ژنراتورها را ایمن تر می کند. علاوه بر این، ژنراتورهای دیزلی کارآمدتر از ژنراتورهای بنزینی هستند و در عین حال که با همان توان کار می کنند، زمان کار بیشتری را ارائه می دهند.

تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

نگهداری صحیح از دیزل ژنراتورها برای اطمینان از طول عمر و عملکرد مناسب آنها ضروری است. در اینجا برخی از بهترین راه های نگهداری و نگهداری از دیزل ژنراتورها آورده شده است:

بازرسی عمومی دیزل ژنراتورها

هنگام کار با دیزل ژنراتور، سیستم اگزوز، سیستم سوخت، سیستم قدرت DC و موتور باید به دقت از نظر نشتی که می‌تواند منجر به موقعیت‌های خطرناک شود، نظارت شود. آزمایش منظم یکپارچگی ژنراتور، کنترلرها، AVR و سیستم حسگر کامل، و همچنین سیم کشی، ابزار دقیق مورد نیاز است. دیزل ژنراتور خود را هر دو هفته یا حداقل یک بار در ماه برای نگهداری بهتر بررسی کنید.
https://www.didbaniran.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-108/177023-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7

روان کننده موتور دیزل

بررسی منظم روغن کاری دیزل ژنراتور شما نیز یکی از بهترین راه ها برای حفظ وضعیت خوب دیزل ژنراتور شما است. روغن باید به صورت دوره ای بررسی شود. روغن و فیلتر نیز باید به صورت دوره ای تعویض شوند.

سایر توصیه های تعمیر و نگهداری برای ژنراتورهای دیزلی

سیستم خنک کننده: وضعیت خنک کننده دیزل ژنراتور را در فواصل زمانی خاموش شدن بررسی کنید. پس از خنک شدن موتور، درپوش رادیاتور را بردارید و در صورت لزوم مایع خنک کننده را تا زمانی که به سطح صحیح برسد اضافه کنید.

تعمیر و نگهداری باتری: به طور دوره ای سطح الکترولیت باتری و وزن مخصوص را بررسی کنید. پایانه های باتری و اتصالات کابل را تمیز کنید و از یک پوشش سبک وازلین یا گریس سیلیکونی روی پایانه ها استفاده کنید تا از خوردگی جلوگیری شود.

سیستم سوخت: سیستم سوخت دیزل ژنراتور باید تمیز و عاری از آب و سایر آلاینده ها باشد. باک بنزین باید به طور مرتب تخلیه و تمیز شود و فیلتر بنزین طبق توصیه سازنده تعویض شود.

سیستم هوا: فیلترهای هوا باید به طور دوره ای بررسی و تمیز و یا تعویض شوند. فیلتر هوای کثیف می تواند عملکرد موتور را مختل کرده و راندمان سوخت را کاهش دهد.

تست بانک بار: تست بانک بار بخش مهمی از تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور است. برای آزمایش توانایی ژنراتور در تولید توان نامی کامل خود استفاده می شود. آزمایش بار بانکی باید حداقل یک بار در سال انجام شود.

با پیروی از این بهترین شیوه‌ها، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که دیزل شما برای سال‌های آینده به کارایی کارآمد و قابل اعتماد ادامه می‌دهد.

سخنان پایانی

دیزل ژنراتورها منبع قابل اعتماد انرژی در شرایط مختلف هستند. آنها بادوام، کارآمد و همه کاره هستند و آنها را به انتخابی محبوب برای بسیاری از صنایع تبدیل می کند. تعمیر و نگهداری مناسب برای کارکرد خوب دیزل ژنراتور مهم است، اما انتخاب ژنراتور مناسب برای نیازهای شما تضمین می کند که در زمان نیاز برق مورد نیاز خود را دریافت کنید.


[ بازدید : 616 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 8 بهمن 1402 ] [ 14:33 ] [ بلاگر ایرانی ]