آهنگ سالار عقیلی به نام «میخانه خاموش»


متن آهنگ سالار عقیلی میخانه خاموش

در این میخانه ی خاموش و دور افتاده و خلوت


در این میخانه ی خاموش و دور افتاده و خلوت


تن تنها نشسته نرم نرم باده مینوشم


نرم نرمک باده مینوشم


در این میخانه ی خاموش و دور افتاده و خلوت


تن تنها نشسته نرم نرم باده مینوشم


نرم نرمک باده مینوشم


کم و کم کم منو خلوت


کم و کم کم منو خلوت


لبی تر میکنیم آهسته و نرم نرم


لبی تر میکنیم آهسته و نرم نرم


و من با خویش میکوشم


و من با خویش میکوشم


که با هر جام که با هر جام


بلورین خلعتی بر قامت هر لحظه میکوشم


حریفم خلوت و ساقی سکوت ساکت صحرا


و من خاموش خاموشم


و من خاموش خاموشم


و من خاموش خاموشم

آهنگ سالار عقیلی به نام «میخانه خاموش»


[ بازدید : 102 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 25 تير 1402 ] [ 12:39 ] [ بلاگر ایرانی ]

سالن تاماران گوهردشت یکانکابه همین دلیل اخیراً روش‌های مورد استفاده در آرایشگاه‌ها در گروه‌های خاصی مانند موارد زیر قرار گرفته است:

خدمات زیبایی صورت

خدمات آرایشگری

خدمات زیبایی ابرو

خدمات زیبایی چشم

خدمات مراقبت از پوست

خدمات زیبایی لب

خدمات زیبایی ناخن

خدمات مراقبت دائمی زیبایی

لازم به توضیح است که خدمات آرایشی دائمی به عنوان یک گروه مجزا شناخته می شود که برای تمام قسمت های مشخص شده صورت قابل استفاده است و از آنجایی که این نوع از خدمات زیبایی نتایج بلندمدت دارد، خدمات زیبایی دائمی می باشد.

خدمات سالن زیبایی

کلیه خدمات آرایشگاه زنانه بسیار رونق دارد و در این میان خدمات زیبایی دائمی توجه همگان را به خود جلب کرده و یکی از پردرآمدترین خطوط آرایشگاه ها محسوب می شود اما با وجود این از سایر خدمات زیبایی غیر دائمی نیز استفاده می شود. و آنها را ترک نکرده اند خدمات زیبایی دائمی که برای قسمت های مختلف صورت و بدن استفاده می شود بیشترین کاربرد را برای چشم و ابرو دارد زیرا چشم و ابرو یکی از موثرترین قسمت های صورت از نظر زیبایی هستند که بیشتر از سایر قسمت ها مورد توجه قرار می گیرند.

بنابراین خانم ها به زیبایی چشم ها و ابروهای خود اهمیت زیادی می دهند و سعی می کنند مشکلات یا مشکلاتی که در این دو قسمت وجود دارد را برطرف کرده و زیبایی چشم و ابروی خود را افزایش دهند. برای زیبایی چشم و ابرو. ما از هر دو روش آرایشی دائمی و غیر دائمی استفاده خواهیم کرد. چه چیزی را می خواهیم بررسی کنیم

انواع خدمات زیبایی ابرو

مهم ترین انواع خدمات زیبایی ابرو که به طور مرتب و نامنظم مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر است:

میکروبلیدینگ ما فیبروس

میکروبلیدینگ و فیبروز روش های دائمی زیبایی و ترمیم ابرو هستند که به صورت حداقلی و تحت بیهوشی انجام می شود. در این روش خطوط ابرو با استفاده از ابزار و رنگی خاص ایجاد می شود تا مشکلات و نقاط ضعف ابرو را بپوشاند و ابروها را بهتر نشان دهد. نتایج این دو روش بسیار رضایت بخش بوده و تقاضای کشور برای آنها بسیار بالاست. لازم به ذکر است که فیبروز روش جدیدتری نسبت به میکروبلیدینگ است و ابروها با توجه به فرم و فرم صورت طراحی می شوند و ابروهای بازسازی شده با چهره افراد سازگاری بیشتری خواهند داشت.

میکرو جابجایی

میکروشیدینگ تکنیکی مشابه میکروبلیدینگ است با این تفاوت که خطوط ابرو کشیده نمی شود بلکه فقط لبه های ابرو با این روش شکل می گیرد تا ابروها صاف و قاب شوند. بنابراین استفاده از این روش برای کسانی که دوست دارند ابروها را قاب کنند مناسب است.

یک ابرو را بالا بیاورید

از دیگر خدمات سالن زیبایی بانوان که برای ابرو استفاده می شود، باید به رفع ابرو اشاره کرد. لیفت ابرو یکی از خدمات زیبایی دائمی ابرو است که نتایج طولانی مدتی دارد. در این روش ابروهای طبیعی افراد با مواد خاصی صاف می شوند و ظاهری مرتب و زیبا به دست می آورند. کسانی که بیشتر به این روش نیاز دارند کسانی هستند که ابروهای نامرتب و نامرتب دارند و ابروهایشان آسیب دیده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت تیور مراجعه کنید.

رنگ آمیزی و اصلاح ابرو

رنگ کردن و فرم دهی ابرو یکی از قدیمی ترین و رایج ترین خدمات زیبایی ابرو است که در سالن های زیبایی زنانه انجام می شود. کسانی که ابروهای طبیعی دارند کاندیدهای اصلی این روش هستند زیرا می توانند قسمت اضافی ابرو را حفظ کرده و الگوی مورد نظر را در ابرو ایجاد کنند. در نهایت رنگ آمیزی ابرو نیز بنا به میل و سلیقه امکان پذیر است.

انواع خدمات زیبایی چشم

خدمات سالن های زیبایی مورد استفاده برای چشم بسیار مهم است و انواع آنها به شرح زیر خواهد بود:

میکرولش مژه

میکروبلیدینگ مژه یکی از شیک ترین انواع خدمات زیبایی چشم است که در گروه خدمات زیبایی دائمی قرار می گیرد. به این ترتیب مو با استفاده از دستگاه مخصوص با سوزن نانو و جوهر تاتو از افراد استخراج می شود. خط مژه قسمت پایینی مژه است و وقتی میکروبلیدینگ خط مژه انجام می شود این قسمت ها پر رنگ می شود و بسیار زیبا و طبیعی به نظر می رسد.

خط چشم میکروبلیدینگ

در کنار خط چشم، امکان میکروبلیدینگ خط چشم نیز وجود دارد که شبیه تاتو خط چشم است، اما در میکروبلیدینگ خط چشم، کاری که می خواهید روی پوست بیرونی بالای چشم انجام می شود در حالی که خط چشم زیر مژه است. شما هستید

به عبارت دیگر می توان گفت میکروبلیدینگ خط چشم در همان قسمتی از چشم که هنگام آرایش روی چشم کشیده می شود انجام می شود.

چرخش چشم

سایه چشم که در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است در واقع یک سایه دائمی محسوب می شود که با دستگاه میکروبلیدینگ ساخته می شود و به کمک آن سایه دائمی روی پلک ها طراحی می شود.

کاشت مژه

کاشت مژه یکی از انواع خدمات زیبایی دائمی است که در سالن های زیبایی بسیار محبوب است و یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی است. این روش به جای مژه مصنوعی استفاده می شود. این روشی است که متقاضی برای کاشت یک به یک از مژه ها استفاده می کند. و در نهایت ظاهری طبیعی و زیبا ایجاد خواهد شد. بر خلاف مژه های مصنوعی، مژه های مصنوعی به سرعت نمی ریزند. اما برای مدت طولانی در چشم باقی می ماند پس از آن می توانید مژه های کاشته شده را ترمیم کنید.

آرایش چشم

در نهایت آخرین سرویس زیبایی چشم که باید به آن اشاره کنیم، آرایش چشم است که یکی از قدیمی ترین تکنیک هاست. آرایش چشم با لوازم آرایشی ساده انجام می شود و می تواند ترکیبی از خدمات آرایشی دائمی و غیر دائمی باشد. هنگامی که آرایش چشم انجام می شود، تمام قسمت های چشم با درمان های زیبایی تزئین و درمان می شود. اما این روش از پلک، مژه و سایه تشکیل شده است و پلک ها و سایه ها در این روش با اشکال مختلف و بر اساس میل یا فرم چشم داوطلبان ساخته می شود.

اخرین حرف

ارائه خدمات سالن زیبایی برای بانوان در سالن های زیبایی مناسب و قابل اعتماد کشور توصیه می شود. به خصوص اگر قصد استفاده از خدمات زیبایی دائمی را دارید، اهمیت این سوال برای شما اهمیت بیشتری دارد زیرا خدمات زیبایی دائمی نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد.

سالن زیبایی تاماران در گوهردشت کرج یکی از بهترین مراکز زیبایی برای بانوان می باشد که می توانید انواع خدمات ذکر شده در این مقاله را در آنجا دریافت کنید. برای این کار کافی است با شماره های تماسی که در سایت tamarangroup.ir درج شده است تماس بگیرید.

ادامه پست: https://www.tejaratefarda.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%A8-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-65/44679-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%B4%D8%AA


[ بازدید : 9415 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 19 تير 1402 ] [ 14:25 ] [ بلاگر ایرانی ]