???? ???? ??? ??? ??????? ?? ????? ???????


سید حسن آقامیری ، آخوند خلع لباس شده با احلام خواننده ی زن در شبکه اجتماعی اینستاگرام لایو یک ساعته برگزار کردند که حاشیه های فراوانی به وجود آورد.جوان ایرانی (irjavan.com)


لایو احلام و سید حسد آقامیری کامل

حسن آقامیری و احلام در یک ساعت راجع به محدودیت های داخل ایران،تعصب ها و سلیقه های اعمال شد در جامعه ی ایران صحبت می کنند.


قسمت آواز خواندن حسن آقامیری در شبکه های مجازی دست به دست می شود.


می توانید لایو کامل این دو نفر را از همینجا تماشا کنید

انتقاد زیادی به حسن آقامیری برای این لایو شده است، چرا که در موزیک ویدئوهای احلام صحنه های خلاف عرف بسیار دیده شده است.


با این حال احلام در این لایو با حجاب کامل ظاهر شده است.


نظر شما راجع به گفت و گوشی این دو نفر چیست ؟


https://irjavan.com/%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%88-%d8%a2%d9%82%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%ad%d9%84%d8%a7%d9%85/


[ بازدید : 121 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 31 مرداد 1402 ] [ 10:09 ] [ بلاگر ایرانی ]

گزارش به زبان جانبازان: چگونه خبرنگار خبری شویمخبررسانی فقط یک حرفه و شغل نیست، استعداد و هنر خداوند است.

این هنر موهبتی نهفته در وجود عده ای است و این گوهر گرانبها را باید در ذات آنها کشف و گرامی داشت. جوانان زیادی هستند که پس از شنیدن یا تماشای مجریان خبر در تلویزیون و رادیو به این اثر هنری علاقه مند می شوند و سوالات زیادی در ذهن آنها وجود دارد که آیا می توانند مجری خبر شوند یا خیر. آیا برای گوینده شدن شرایط، توانایی و سواد خاصی لازم است؟ آیا مراکزی برای کشف استعداد آن وجود دارد؟ جام جم این سوالات را در گفت و گو با چند تن از اساتید و پیشکسوتان صدا و سیما مطرح کرده است، بنابراین این دستورالعمل های عامیانه باید به عنوان راهنمای علاقه مندان به صنعت، هنر و علم پخش خبر باشد.

تمرین، تمرین و تمرین

فواد ببین / مجری اخبار جانباز

تعداد محدودی آموزشگاهی زهرا شیراحمدی که در زمینه پخش خبر تدریس و آموزش می دهند در تهران تاسیس شده است. مراکز رادیویی و تلویزیونی این گونه مدارس باید در شهرستان ها یا استان ها ایجاد شود تا با هم همکاری کنند تا جوانان علاقه مند به حوزه خبر به استعدادها و مهارت های خود پی ببرند. شهرها دارای استعدادها، صداهای نابی هستند که باید کشف شوند و در اخبار استفاده شوند.

یک گوینده خبر دانشجویی باید دو ویژگی داشته باشد: ویژگی های ژنتیکی و ویژگی های اکتسابی. صفات ژنتیکی به مجموع استعدادهای فطری و مواهب خداوند مانند داشتن صدا و چهره خوب و مناسب اطلاق می شود، در حالی که صفات اکتسابی به آنهایی اطلاق می شود که از طریق آموزش و تحصیلات به دست می آیند.

صدای بم برای مکالمه خوب نیست، زیرا دامنه رشد یک چهارم است. ضمناً صدای پایین برد کوتاهی دارد و محدود به یک چهارم است، اما صدای میانی برای انتقال اخبار مناسب است، چرا که برد آن یک چهارم بالا و یک چهارم پایین است و قدرت مانور بیشتری دارد. صدای بم موجود در فیلم و صدای زیر برای برنامه های کودک مناسب است. بنابراین یک گوینده خوب باید با تمام صفحه های آوایی و تکنیک های بالا و پایین آشنا باشد.

فردی که صدای خود را واضح و مرتبط می نویسد نه تنها در اتاق خبر، بلکه در زندگی شخصی و اجتماعی خود نیز می تواند از آن استفاده کند. به عبارت دیگر، مردم به افرادی که چیزی برای نشان دادن، خواندن و صحبت کردن دارند، اعتماد بیشتری دارند. سبک ارتباطی در گزارش های خبری ترکیبی از زبان بدن و مهارت های ارتباطی است. به عبارت دیگر این روش معیار و معیار حسن گفتار است. بنابراین گوینده هر چقدر در این زمینه مطالعه کرده باشد کافی نیست و باید سخنان خود را مدرن کند. گوینده ای که به دلیل عدم آموزش پیشرفته برای مخاطب دستش را از دست بدهد دیگر نمی تواند اعتماد مخاطب را جلب کند. دانش آموزی که صحبت می کند باید سه ویژگی داشته باشد. اولی عشق، دومی عمل و سومی علم و تربیت. گوینده باید کار خود را دوست داشته باشد و این عشق را در عمل با حضور به موقع و انجام کار به خوبی نشان دهد. مهمترین این دو، یادگیری و تمرین است. حرف زدن یعنی انجام دادن، انجام دادن و انجام دادن. سخنران بی سواد گوینده نیست، زیرا سخن گفتن یک هنر و مهارت است.

زمانی معلمان سخنرانی مثل آقای. افشار، سلطانی، حیات، بختیاری و... که من هم یکی یکی با آنها شروع کردم به حرف زدن و حرف مفت می زدم، یعنی مردم مهربان و صبور هستند. مال خودم.

استاد امیر نوری. مدرس و پیام رسان

همانطور که بسیاری از جوانان علاقه مند به بازیگری در نمایش ها و رفتن به آموزشگاه های بازیگری برای یادگیری و ارضای علایق خود هستند، افرادی نیز هستند که علاقه مند به پخش در رادیو و تلویزیون هستند.

خبررسانی علاوه بر توانایی های فطری و خدادادی که اولین پیش نیاز ورود به این عرصه است، الزامات دیگری را نیز می طلبد. اندام های صوتی سالم مانند لب ها، دهان، دندان ها، زبان، حنجره، ریه ها و حنجره، صوت و لحن از شرایط اولیه بیان خبر هستند. شرایط و ویژگی های دیگری نیز در سمت اکتساب وجود دارد. اولین ویژگی فرد علاقه مند به یادگیری فنون و علم خبر نویسی این است که به خود دستور زبان صحیح و خواندن روان ادبیات فارسی را بیاموزد.

برای گوینده خبر فارسی فقط کلمات و جملات نیست. اما هر حرف و کلمه ای وزن و موسیقی و آهنگ دارد. گوینده باید با وزن و آهنگ کلمات آشنا باشد. به منظور انتقال بهتر محتوا و پیام خبر به معنای خاص. و از طرفی با صدایش گوش شنونده را جلب می کند. صدا و خسته نباشید سلامت این اندام یک وضعیت فعلی است. و پتانسیل آن فرد نیز همینطور است.فرد باید در دوره آموزشی پوشش جدی و جدی شرکت کند.

هنر گویندگی یکی از مهم ترین آموزش ها در پخش خبر است. این روش به معنای یادگیری اصول و قواعد تلفظ صحیح یعنی تلفظ سیستماتیک بر اساس استانداردهای زبان فارسی است. فن تعبیر به موسیقی کلمات فارسی اطلاق می شود. این روش ما را مجبور می کند تا از آکوردهای صوتی و تارهای صوتی خود استفاده کنیم و آنها را برای رسیدن به صدایی کامل و متعادل توسعه دهیم. بیان حتی تنفس صحیح گوینده را هنگام خواندن اخبار تنظیم و تقویت می کند.

صحبت کردن، مانند بسیاری از آثار دیگر، سوء تفاهم ها بیشتر از شیوه اصلی است. مشاهده می شود که مدتی از سطح کیفیت، جذابیت و توانایی جذب مخاطب توسط ناشر کاسته می شود. برخی از سردبیران فکر می کنند که پس از ماه ها خواندن اخبار، چه در غرفه رادیویی و چه در استودیوی تلویزیونی، به مجریان خبره تبدیل می شوند و خود را از آموزش مداوم فنون پخش آزاد می دانند. وقتی تبلیغ کننده خود را بی سواد و بی سواد می بیند، متوجه می شود که به پایان کار خود رسیده است و بهتر است کار را رها کند.

سخنران باید متخصص باشد.

حسین طالبی / مدرس ارشد و گوینده خبر

گفتار جهانی و قابل دسترس است. اولاً فرد علاقه مند به این حرفه باید دارای شرایط عادی و معمولی مانند اندام صوتی سالم و صدای خاص باشد. یک حنجره خاص به فرد فردیت می بخشد. صدای خاص گوینده باید دارای شخصیت باشد. موضوعاتی مانند یادگیری فارسی، تلفظ صحیح هجاها، قافیه و شعر سنگین، کنترل دم و بازدم و بسیاری موارد دیگر با تمرین، آموزش و یادگیری به دست می آید.

برای اساتید گویندگان قدیمی مهم است که از ابتدا مهارت های گفتاری را انتخاب کنند و استعدادها را با توجه به نوع و کیفیت کلامشان به رشته های مختلف هدایت کنند و در نتیجه آنها را در آن زمینه متخصص کنند. برخی شبیه ورزش و برخی سیاسی و علمی هستند. تفکیک نادرست این استعدادها می تواند به آنها آسیب برساند. یک گوینده باید در حوزه کاری خود متخصص باشد و به تمام قوانین حوزه خود مسلط باشد تا مخاطب بتواند به او اعتماد کند، گاهی رسانه های خبری مالی از مدیرعامل برکنار شده بانک صادرات با عنوان آقای لهلقانی یاد می کنند. در واقع لالقانی است. همچنین اخبار نویسان باید صداهای شاد و پرانرژی و گویندگان به اصطلاح نارنجی و سبز را برای اخبار صبح کنار بگذارند و صدای آرام تری را برای بخش اخبار عصر انتخاب کنند. صدای بلند و پرقدرت اخبار اخبار شبانگاهی اعصاب شنوندگان را به هم می ریزد و از این خبر خسته و منزجر می شوند.

ترس از میکروفون

ناهید تاج نیا/ معلم و پیشکسوت صدا و سیما

انتقال پیام نه تنها به خواسته های فرد بستگی دارد، بلکه مستلزم استعداد، سواد و دانش است. روزگاری جوانان مستعدی که به دنبال شغل گوینده بودند، پس از طی مراحل مقدماتی، ما را برای بررسی و انتخاب نهایی فرستادند. ما این افراد را بر اساس لحن و رنگ و نوع صدا دسته‌بندی کردیم، بیشتر آن‌ها مناسب بخش‌های تولید بودند، اما نمی‌توانیم هر صدا را برای پیام انتخاب کنیم.

دانشجویان مجری خبر هنگام شروع کار خود بسیار از میکروفون می ترسند. این ترس صدای آنها را می لرزاند و نفس آنها را کند می کرد، به طوری که شنونده به راحتی می فهمید که گوینده چیز زیادی نمی داند.

شغل گویندگی نیاز فوری به آموزش مداوم دارد و هیچکس نمی تواند با شش ماه خواندن اخبار ادعای گویندگی کند. حتی ویراستارانی با بیش از 20 سال تجربه باید ارتقا دهند. علاوه بر این، ورزش مداوم برای سخنرانان ضروری است، زیرا ورزش، تنفس و سلامت اعضای گفتار را کنترل می کند.

معتقدم هر چه گویندگان خبر دقت و ظرافت بیشتری انتخاب کنند مجریان خبر بهتر و مستعدتری می توانند وارد این حوزه تخصصی شوند.


[ بازدید : 10188 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ چهارشنبه 25 مرداد 1402 ] [ 10:38 ] [ بلاگر ایرانی ]

همه روی تخت بومدر این مقاله در مورد تخت های فول سایز و ویژگی های آن ها و همچنین مزایا و تفاوت های آن ها نسبت به تخت های دیگر Touch bed service صحبت خواهیم کرد. لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.


دکوراسیون اتاق خواب با روتختی پارچه ای

یکی از مزایای تخت های بزرگ این است که هم برای اتاق خواب هایی با دکور مدرن و هم برای اتاق خواب هایی با دکور کلاسیک قابل استفاده است.

مهم ترین نکته برای استفاده از تخت دوطبقه در اتاق خواب هایی با دکوراسیون متفاوت، رنگ و طرح پارچه تخت است که باید با متخصصان و طراحان داخلی مشورت کامل شود.

سرویس خواب مدرن مدل 197 شرکت آرنا

استفاده از تخت های پارچه ای در اتاق خواب ها به سبک مدرن

در اتاق هایی که به سبک مدرن طراحی شده اند، استفاده از تخت های پارچه ای با طراحی ساده و مینیمال بسیار راحت و موثر است. یکی از مزیت های اتاق خواب های مدرن این است که در انتخاب رنگ تخت و روتختی محدودیت خاصی نداریم و بسته به رنگ دیوارها و تم رنگی اتاق می توانیم از پالت های رنگی مختلفی استفاده کنیم. پشت تخت

به طور کلی استفاده از رنگ های خنثی در اتاق های مدرن تانیل چوب رایج است. رنگ های مختلف مانند خاکستری، کرم، سفید و غیره. رنگ های مناسب و محبوب برای ست اتاق خواب در اتاق های مدرن هستند.

استفاده از روتختی پارچه ای در اتاق خواب های سبک کلاسیک

در اتاق خواب هایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند، استفاده از تخت تخت تا حدودی محدودتر از سبک مدرن است. برای انتخاب طرح و رنگ فرش باید از رنگ ها و نقش های نسبتا تیره و سنگین تر و با جزئیات بیشتر استفاده کرد.

تخت هایی که روی سر تخت و کنار تخت دارای گلدوزی هستند بیشتر برای استفاده در اتاق خواب های کلاسیک مناسب هستند.

طراحی و طراحی تخت های پارچه ای

اگر قصد خرید روتختی پارچه ای برای جهیزیه خود دارید و یا یک تخت پارچه ای در اتاق خواب خود دارید، باید به طراحی و چیدمان آن توجه زیادی داشته باشید. اگر می خواهید در طولانی مدت از سرویس خواب خود خسته نشوید، باید همیشه به نوع چیدمان و طرح، نوع روتختی و رنگ آن توجه کنید. به طور کلی چیدمان و تزیین تخت های جوبی کار ساده تری نسبت به تخت های پارچه ای است.

نحوه تمیز کردن تخت پارچه ای

برخلاف آنچه که اکثر ما فکر می کنیم، تمیز کردن و نگهداری تخت پارچه ای آنقدرها هم سخت نیست. البته باید مراقب طیف وسیعی از کثیفی ها و لکه ها مانند لکه جوهر و مواردی از این دست باشید، این نوع لکه ها و لکه ها مواد پاک کننده نیز در دسترس دارند و با کمی دقت می توان آنها را تمیز کرد و بستر را تمیز کرد. . ذخیره

در مورد از بین بردن گرد و غبار و کثیفی، با توجه به این مثال سرویس خواب لمسه تانیل چوب کمی ساده تر می شود. مبل و پایه تلویزیون چوبی را در خانه خود در نظر بگیرید. راستش را بخواهید، پایه های چوبی تلویزیون نسبت به مبل های پارچه ای کثیفی را جذب می کنند و گرد و غبار را بیشتر نشان می دهند.


برای از بین بردن گرد و غبار روی ملحفه، تخت خود را با یک پارچه تمیز و کمی مرطوب گردگیری کنید.


[ بازدید : 115 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 24 مرداد 1402 ] [ 18:33 ] [ بلاگر ایرانی ]

5 دروغ علائم دیسک کمرs بگوعصاره آووکادو موجود در کپسول آوودین برای تقویت مفاصل و استخوان ها در درمان دیسک کمر موثر می باشد. ویتامین د۳ نیز در استحکام استخوان ها نقش جدی دارد. سطوح پایین این ویتامین استخوان ها را ضعیف و شکننده می کند. فتق دیسک در قسمت پایین ستون فقرات باعث ایجاد درد در کمر و پاها میشود و معمولاً به نام سیاتیک شناخته میشود. واکنش افزایش یافته یک یا هر دو پا باعث انجام حرکات اغراق آمیز میشود . شغل و سبک زندگی: برخی مشاغل نیاز دارند فرد در روز بارها خم و راست شود و یا وسایل سنگین حمل کند باعث بروز کمردرد میشوند. همین اسیدی شدن محیط دیسک باعث دژنراسیون یا فرسودگی دیسک میشود . اتصال مهرهها باعث تثبیت ستون فقرات در موقعیت صحیحتر یا صافتر میشود. اگر فتق دیسک باعث درد سیاتیک شود، پزشک ممکن است یک داروی ضد تشنج تجویز کند. کمبود ویتامین D3 دردهای استخوانی را تشدید می کند و در مراحل بالاتر موجب پوکی استخوان و آرتروز می شود. همچنین منیزیم از مواد اصلی تشکیل دهنده ساختار استخوانی است به طوریکه کاهش سطح منیزیم بدن تراکم استخوان ها را کم کرده و باعث اسپاسم و دردهای استخوان و مفاصل می شود.

علف چای یا گل راعی: استفاده از این گیاه به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان قوی باعث درمان دیسک کمر میشود. خشکی لگن باعث تشدید درد شده و فشار بیشتری را به عضلات کمر وارد میکند. فیزیوتراپی از تحلیل توده عضلانی بیمار جلوگیری کرده و باعث حفظ قدرت تحرک او میشود. اولین مرحله برای بهبود این عارضه، استفاده از روشهای درمان بدون جراحی دیسک کمر است. یکی از راههای موثر در درمان دیسک کمر استراحت مطلق است، در این روش فرد باید برای مدت زمان 3 روز به استراحت مطلق بپردازد و تمامی فعالیتهای روزانه باید بر اساس آنچه که متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تجویز کرده است انجام گردد. همچنین ممکن است از یک کمربند طبی دیسک کمر برای محدود کردن خم شدن و چرخش استفاده شود که به کاهش مقداری از وزنی که دیسکها معمولا تحمل میکنند کمک میکند. درمان دیسک کمر بستگی به سن و میزان بیرون زدگی دیسک از بین ستون فقرات دارد و آنچه که بیمار را در درمان این بیماری کمک میکند و اجرای دقیق مشاوران و پزشکان فیزیکی و توانبخشی است. قرص آوودین و مگنیفورت یکی از انواع داروهای ضد آرتروز هستند که توصیه می شوند. در ام اس بسیاری از علایم از جمله ضعف و دو بینی و…

توجه داشته باشید که گاها پس از بروز علائمی نظیر گزگز و مور مور شدن در پاها افراد گمان میکنند که به بیماری ام اس دچار شده اند؛ در حالی که خواب رفنگی پاها بیشتر به دلیل تحریک ریشه عصب توسط دیسک کمر است. در صورتی که تزریق وریدی و استفاده از آنتیبیوتیک برای رفع عفونت باکتریایی پاسخگو نباشد. داروهای شل کننده عضلات: این داروها برای کنترل اسپاسم عضلات تجویز می شود که معروف ترین آنها عبارتند از متوکاربامول، کاریزوپروادول و سیکلوبنزاپرین. در روش اول زمانی که شما دچار کمر درد میشود و به پزشک مراجعه میکنید، وی از شما میخواهد که دراز بکشید و پای خود را به صورت عمودی بالا ببرید؛ سپس تست SLR و معایه انگشت شست و توایی راه رفتن بر روی پنجه و پاشنه را شما خواهد گرد. بعد از روش های درمانی یا جراحی، انجام توصیه های لازم برای جلوگیری از برگشت بیماری جدی گرفته شود. کمر انسان از 5 مهره تشکیل شده و در بین مهرهها بالشتکها یا صفحاتی از جنس غضروف قرار دارند که به آنها دیسک گفته میشود. علاوه بر این ، چندین عامل التهابی از جمله COX-2 ، پروتئین تنظیم کننده آن مانند تنظیم کننده فولیستاتین 1 (FSTL1) و فاکتور نکروز تومور آلفا (TNF-α) نشان داده شده است که غلظت محلی و سیستمیک به طور قابل توجهی بالاتر در بیماران مبتلا به LDH در مقایسه با غیر کنترل های فتق.

در این صورت میتوانید در مراحل اولیه بیماری آن را درمان کرده و هرچه سریعتر سلامتی خود را به دست آورید. به همین خاطر سطوح پایین آن روی عملکرد مکانسیم های اساسی بدن تاثیر می گذارد. این وضعیت بدنی را به مدت 10 الی 15 ثانیه حفظ کنید و سپس به حالت قبلی ( درازکش بر روی شکم) برگردید. در ادامه میخواهیم به علائم دیسک کمر به طور خلاصه اشاره کنیم تا در صورت مواجه با این درد بتوانید سریع نسب به درمان آن اقدام نمایید. دستها را در راستای بدن به سمت جلو آروده و کمی بکشید. یک پا را در شکم خم کنید و با دستها نگه دارید و پای دیگر را بر روی زمین دراز کنید. امروزه اغلب افراد در مشاغلی فعالیت می کنند که مجبور هستند ساعات طولانی را روی صندلی بنشینند؛ برنامه نویسان، کارمندان، رانندگان تاکسی و… از راههای دیگر تشخیص دیسک کمر میلوگرام و پرتونگاری است؛ که البته این روزها چندان هم متداول نیست.

در این جا فیزیوتراپ حرکات ورزشی تقویتی و کششی را برای بیمار تجویز میکند و با استفاده از این حرکات، وضعیت و تراز بدن را مورد اصلاح قرار میدهد. این مکمل ها را می توان بدون نیاز به نسخه از داروخانه های آنلاین و حضوری خریداری کرد. برای مشاهده انواع قرص غضروف ساز برای ورزشکاران و افراد عادی می توانید به صفحه «قرص غضروف ساز» در داروخانه داروبوم مراجعه کنید. فتق دیسک باعث میشود تا افراد جهت کاهش درد، وضعیت بدنی خود را تغییر دهند. در مورد ستون فقرات مشکلاتی مانند فتق دیسک یا تشکیل زائده استخوانی اغلب باعث ایجاد چنین حالتی میشود. در کل، هدف از جراحی بسته دیسک کمر، درمان دیسک کمر ، ثبات بخشیدن به استخوانهای مهرهها و مفاصل ستون فقرات و/یا برداشتن فشار وارد شده بر عصبهای نخاعی است (که اغلب ناشی از عارضههایی مانند ناپایداری ستون فقرات، خارهای استخوانی، بیرونزدگی دیسک، اسکولیوز (انحراف جانبی قابل ملاحظه ستون فقرات) یا تومورهای نخاعی میباشد). در صورتی که ماده موجود در مرکز دیسک بر اعصاب یا طناب نخاعی فشار وارد کند سبب ایجاد مشکل شده و باعث ایجاد درد خفیف و یا شدید میشود. در واقع با استفاده از این کار جریان خون در کمر افزایش می یابد و باعث می شود مواد سمی که باعث التهاب می شوند از مرحله ضایعه دور شوند.

عصاره زنجبیل ماده دیگری است که در ترکیبات کپسول آوودین مشاهده می شود. از راههای دیگری که برای درمان دیسک کمر استفاده میشود فیزیوتراپی است؛ در این روش با گرم کردن و دادن ورزشهای مخصوص دیسک را درمان میکنند و در صورتی که بیمار به هیچ کدام از روشهای ارائه شده جواب ندهد، با انجام عمل جراحی لیزر یا جراحیهای باز آسیبهای وارده بر دیسک را درمان میکنند و فرد به زندگی عادی خود بر میگردد. اضافه وزن زیاد، ورزش نکردن، یک جا نشینی، سیگار کشیدن از عوامل دیگری است که کمر درد به سراغ فرد می آید. لازم به ذکر است که تشخیص دیسک کمر به راحتی در منزل امکان پذیر نیست و حتما در صورتی که درد شدید در کمر و پاهای خود دارید به پزشک متخصص مراجعه کنید. بدیهی است که اگر فرد بعد از گذشت شش هفته تا یک ماه و نیم بهبود نیابد باید به پزشک متخصص مراجعه کند. در مرحله اول درمان دیسک کمر فرد باید استراحت کند البته منظور چند ماه استراحت نیست بلکه ابتدا استراحت مطلق ۳ روزه بعد استراحت نسبی و انجام فعالیت های روزانه به گونه ای که متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به بیمار آموزش می دهد. چرا لیزر به صورت پیوسته وارد بدن نمی شود و به طور منقطع از آن استفاده می کنند؟

در بسیاری از این بیماران به هنگام صبح، درد باعث بیداری فرد میگردد که پس از مدتی فعالیت کاهش مییابد. به عبارت دیگر در هر لحظه اطلاعات پایدار بودن Stability ستون مهره ها به مغز و نخاع میرسد و هر لحظه مغز و نخاع به عضله ها دستور می دهند که چه مقدار منقبض شوند تا پایداری ستون مهره ها برقرار بماند. درد پا و کمر بیمار معمولاً چند ساعت بعد از انجام لیزر کم میشود و به تدریج این کاهش درد ادامه پیدا می کند و در طول هفته اول به بیشترین اثر خود میرسد. در هنگام استراحت اگر به صورت اشتباه بخوابید، نه تنها دیسکوپاتی کمر شما بهبود پیدا نمیکند، بلکه ممکن است درد آن تشدید شود. اکثر بیماران مبتلا به فتق دیسک کمر به تدریج طی چند روز تا چند هفته بهبود پیدا خواهند کرد، و اکثر بیماران در طی 3 تا 4 ماه بدون هیچ علامتی هستند. در این مقاله به معرفی روش های درمان دیسک کمر خواهیم پرداخت پس تا انتها همراه ما باشید. این روش برای برخی از افراد بسیار مؤثر بوده و از شدت درد به مقدار قابل توجهی کاسته شده است. بهترین نوع مصرف سیر به صورت خام است اما به دلیل ساختاری که دارد هضم آن کمی مشکل است.

در صورتی که عفونت میکروبی وارد خون بیمار شده باشد. در صورتی که ستون فقرات بیمار دچار نقص عصبی شده باشد. کلسیم دیگر ماده معدنی مفیدی است که در سلامت استخوان ها و مفاصل نقش دارد. ویتامین D3 یکی از ویتامین های ضروری برای استحکام استخوان ها است. کلسیم استحکام استخوان ها را افزایش داده و از بروز بیماری هایی همچون پوکی استخوان و یا آرتروز پیشگیری می کند. مگنیفورت از مکمل های تقویت کننده مفاصل و استخوان است. بهتر است هر کدام از این ورزشها را به تعداد سه نوبت و هر نوبت ده بار انجام دهید که از فواید آنها برای درمان دیسک کمر بهره مند شوید. لاسگوی که اولین بار ارتباط بین بیماری های کمر و درد در پاها را مطرح کرده بود بود آزمونی را برای تشخیص این بیماری طرح کرد که همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. این دردها بهتر است فوری با پزشک مشورت کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با متخصص ارتوپد تهران وب سایت خود باشید.


[ بازدید : 28574 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 23 مرداد 1402 ] [ 16:50 ] [ بلاگر ایرانی ]